Büyükyalı İstanbul'un maketinden ilk kareler!
14.03.16 Emlaktasondakika

Büyükyalı İstanbul'un maketinden ilk kareler! 14.03.16 Emlaktasondakika


Büyükyalı İstanbul'un maketinden ilk kareler!


Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul ortaklığı imzasıtaşıyan Büyükyalı İstanbul projesi MIPIM 2016'da görücüye çıkıyor.

 


Cumhuriyet tarihinin en yüksek hasılat paylaşımlı gayrimenkul ihalesi olan Kazlıçeşme'deki 111 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Büyükyalı İstanbul, MIPIM 2016 Fuarı'nda görücüye çıkıyor. Fuarı yerinde izleyen emlaktasondakika.com ekibi, projenin maketini ilk kez görüntüledi.

 

 


"4 mahalle, 1 semt" sloganıyla yola çıkan Büyükyalı İstanbul projesinin ilk etabı 452 üniteden meydana geliyor. Büyükyalı, Marmaray ve Avrasya Tüneli bağlantıları, 8 şeritli yeni sahil yolu, Atatürk Havalimanı'na yakınlığı, deniz, kara ve raylı sistemi bir arada sunmasıyla farklılaşıyor. Projenin yanıbaşında yer alacak Marmaray durağı ve yapımı devam eden Avrasya Tüneli, Büyükyalı'nın şehrin tüm ulaşım ağına entegre olmasını sağlıyor. Atatürk Havalimanı'na 10 km, Topkapı Sarayı'na 8 km, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 km, TEM otoyoluna ise 15 km uzaklıkta bulunuyor. Büyükyalı, merkezi lokasyonuyla, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yolları sunuyor.